Mieszkania w Żyrardowie – mieszkaj nowocześnie

Mieszkania w Żyrardowie – mieszkaj nowocześnieW poszukiwaniu miejsca do życia dla siebie i swoich bliskich zajrzyj do Żyrardowa. To lokalizacja, którą powinni wziąć pod uwagę wszyscy, którzy chcą mieszkać blisko stolicy, a zarazem otaczać się naturą. W cichym, sielankowym otoczeniu powstało nowoczesne osiedle Słoneczny Staw 2.

Mieszkanie w Żyrardowie może mieć wiele zalet. Blisko stąd do Warszawy, a jednocześnie można odetchnąć od hałasu wielkiego miasta. Osoby, którym zależy na zakupie komfortowego apartamentu z rynku pierwotnego, na pewno zainteresują się osiedlem Słoneczny Staw 2 zlokalizowanym przy ul. Mieczysławowskiej 10. Obiekt, który w tym miejscu wzniósł deweloper AJSI Development, oferuje nowe mieszkania na sprzedaż w atrakcyjnych cenach. Inwestycja została wybudowana w nowoczesnej technologii, z dbałością o detale i wysokiej jakości wykończenie. Podczas realizacji kierowano się aktualnymi trendami w budownictwie i architekturze.

Nowe mieszkania na sprzedaż

Żyrardowska firma AJSI Development od lat działa i inwestuje na terenie miasta oraz jego najbliższych okolic. Doskonale znając specyfikę regionu, swoim klientom może zaoferować nowe mieszkania w Żyrardowie, które spełnią oczekiwania młodych małżeństw, par, rodzin z dziećmi, singli i osób starszych. Przyszli mieszkańcy na pewno docenią malownicze położenie obiektu, nowoczesną architekturę oraz wysoką estetykę nieruchomości. Czekają na nich również liczne udogodnienia.

Nowe mieszkania w Żyrardowie zlokalizowane na terenie osiedla Słoneczny Staw 2 mają:

  • przemyślany rozkład pomieszczeń,
  •  komórki lokatorskie,
  • balkon lub taras.

Sam budynek zajmuje powierzchnię 3500m2. Składa się z 5 kondygnacji (4 nadziemnych i 1 podziemnej). Obejmuje 72 lokale mieszkalne o zróżnicowanej powierzchni – od 34 do 75 m2. Liczba miejsc parkingowych wynosi łącznie 55 (47 w garażu podziemnym, 8 miejsc postojowych zewnętrznych).

Dlaczego mieszkanie w Żyrardowie?

Wybór lokalizacji do życia nie jest łatwy. Liczne zalety sprawiają jednak, że inwestycja w mieszkanie w Żyrardowie na osiedlu Słoneczny Staw 2 jest doskonałym wyborem. Starannie wybrana lokalizacja w otoczeniu terenów zielonych i w bezpośrednim sąsiedztwie zbiornika wodnego podnosi jego atrakcyjność. Do zalet zalicza się też: funkcjonalny rozkład pomieszczeń i wysoki standard wykończenia mieszkań z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Potencjalnych inwestorów na pewno pozytywnie zaskoczą również ceny konkurencyjne w stosunku do podobnych obiektów na tym obszarze.

Mieszkanie w Żyrardowie może uchodzić też za wyjątkowo bezpieczne. Osiedle usytuowane jest z dala od dużego miasta, ogrodzone, w przyjaznym sąsiedztwie. Kameralna atmosfera umożliwia nawiązywanie znajomości, a estetyczne otoczenie budynku stanowi idealne tło do spotkań rodziców i zabaw dzieci.

Wszyscy mieszkańcy tego obiektu docenią jego lokalizację. Z jednej strony tereny zielone, z drugiej dogodny dojazd do stolicy, z trzeciej niewielka odległość od centrum Żyrardowa (600m). Blisko stąd na stację kolejową i do szkoły. Rozwinięta infrastruktura wokół sprawia, że mieszkanie w Żyrardowie zyskuje na atrakcyjności.