Nowe mieszkania w Żyrardowie – najlepsza inwestycja dla rodziny

Nowe mieszkania w Żyrardowie – najlepsza inwestycja dla rodzinyNadszedł moment, w którym stwierdzasz, że czas wyprowadzić się od rodziców lub zrezygnować z najmu mieszkania. Szukasz idealnego miejsca na ziemi, które mogłoby stać się domem dla Twojej rodziny. W poszukiwaniach wybiegasz za hałaśliwą Warszawę i trafiasz na ofertę nowych mieszkań na sprzedaż w Żyrardowie. Słoneczny Staw 2 to inwestycja, którą warto rozważyć.

Wiele osób, które szukają mieszkania dla siebie i swoich bliskich chce, aby było ono atrakcyjnie położone a zarazem przestronne. Warunkiem jest także atrakcyjna cena nieruchomości – taka, która nie zwiąże ich kredytem na całe życie. Spełnieniem wszystkich tych pragnień okazują się nowe mieszkania na sprzedaż w Żyrardowie. Powstająca tu właśnie inwestycja Słoneczny Staw 2 to propozycja lokalnego inwestora AJSI Development skierowana do wszystkich, którzy chcą mieszkać niedaleko Warszawy, a zarazem cieszyć się ciszą i zielonym otoczeniem. Wielkim atutem tego miejsca jest bowiem malownicza okolica.

Charakterystyka mieszkań w Żyrardowie

Mieszkania w Żyrardowie, które oferuje AJSI Development, charakteryzują się nowoczesną architekturą i wykorzystaniem zaawansowanych technologii budowlanych. Zostały wzniesione w 5-kondygnacyjnym obiekcie w formie rozczłonkowanej bryły. Jej całkowita powierzchnia wynosi około 3500m2. Inwestycja uwzględnia:

  • 72 lokale mieszkalne,
  • 72 komórki lokatorskie,
  • 2 klatki schodowe z windami,
  • 55 miejsc postojowych (47 w garażu podziemnym, 8 miejsc postojowych zewnętrznych).

Cały teren zostanie ogrodzony, aby zapewnić mieszkańcom maksimum prywatności i bezpieczeństwa.
Istotny jest standard wykończenia – antywłamaniowe drzwi wejściowe, metalowe balustrady balkonów, dwuszynowe okna PVC. Nowoczesna i stonowana kolorystyka elewacji – połączenie bieli, szarości oraz drewna – emanuje elegancją i spokojem.

Zakup mieszkania w Żyrardowie bezpośrednio od dewelopera oznacza atrakcyjne ceny, które zaczynają się już od 3800zł za m2. Do wyboru pozostają lokale o zróżnicowanym metrażu od 34 do 75 m2. Oznacza to możliwość dopasowania apartamentu do potrzeb rodziny i budżetu przewidzianego na zakup. Wszystkie mieszkania mają przemyślany i ergonomiczny rozkład pomieszczeń oraz balkon lub taras. Sprzedawane w stanie deweloperskim, stwarzają liczne możliwości w zakresie wykończenia oraz aranżacji wnętrz.

Atrakcyjna lokalizacja mieszkania w Żyrardowie

Mieszkania w Żyrardowie powstały z myślą o osobach, które szukają nowoczesnej nieruchomości w dogodnej lokalizacji. Żyrardów z jednej strony sąsiaduje z Bolimowskim Parkiem Krajobrazowym, z drugiej znajduje się przy drodze E30 – dzięki temu nawet w 30 minut można dojechać na warszawskie Bemowo czy Ursus.

Osoby, które zdecydują się na zakup nowego mieszkania w Żyrardowie, mogą liczyć na życie w komfortowych warunkach – w pobliżu zarówno aglomeracji miejskiej, jak i natury. Tereny zielone, które znajdują się w okolicy, stwarzają liczne możliwości rekreacji na świeżym powietrzu, zabaw i uprawiania sportu. To świetna informacja dla aktywnych, którzy po dniu spędzonym w biurze czy szkole marzą o długim spacerze.